ЕЛЕКТРОННЕ ЗВЕРНЕННЯ НА е-mail.

Відповідно до Закону України від 02.07.2015 № 577-VIII "Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції" з 28.10.2015 громадяниотримали право реалізувати своє право на звернення за допомогою мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку.

Жителі міста Кролевець можуть звертатися до виконавчого комітету Кролевецької міської ради із електронним зверненням на електронну адресу загального відділу: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

У електронному зверненні заявник має зазначити свої прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання, викласти суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги, зазначити дату написання звернення, а також електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв'язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз'ясненнями не пізніше як через десять днів від дня його надходження.

Розгляд звернень, надісланих за допомогою мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку, відбувається у порядку та у строки, визначені розділом ІІ Закону України "Про звернення громадян".