Конкурс на право оренди комунального майна по вулиці Європейська, буд. 4 міста Кролевець

Комісія по наданню в оренду комунального майна оголошує конкурс на право оренди комунального майна, а саме: частини нежитлового приміщення по вулиці Європейська, буд. 4 м. Кролевець Кролевецького району Сумської області, загальною площею 88,3 квадратних метрів, для розміщення торгівельних об'єктів з продажу промислових товарів.

Для участі у конкурсі необхідно подати заяву про участь у конкурсі із зазначенням найменування, місцезнаходження та платіжних реквізитів заявника, а також наступні документи:

1. Для учасників - юридичних осіб:

посвідчена нотаріусом копія установчого документа;

виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань;

документ, що посвідчує повноваження представника юридичної особи;

звіт про фінансові результати учасника конкурсу з урахуванням дебіторської і кредиторської заборгованостей за останній звітний період;

копія завірена належним чином довідки органу Державного комітету статистики України про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (за наявності);

копія завірена належним чином довідки органу Державної податкової інспекції про взяття на облік як платника податків (за наявності);

довідку від учасника конкурсу про те, що до нього не порушено справу про банкрутство в довільній формі.

2. Для учасників - фізичних осіб:

копія завірена належним чином документа, що посвідчує особу (копія паспорта);

копія завірена належним чином довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності);

копія завірена належним чином декларації про доходи або копія завірена належним чином звіту суб'єкта малого підприємництва- фізичної особи - платника єдиного податку, завірені державною податковою інспекцією;

копія завірена належним чином документа про систему оподаткування, виданого державною податковою інспекцією;

копія завірена належним чином довідки державної податкової інспекції про взяття на облік платника податку.

3. Виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

4. Довідка про відсутність заборгованості з державної податкової інспекції, дійсна на день подачі документів.

5. Бізнес-план про техніко-економічне обґрунтування оренди приміщення (складається в довільній формі та підписується учасником), який має обов'язково містити інформацію про:

використання об'єкта оренди;

дотримання вимог експлуатації об'єкта оренди;

здійснення ремонтних робіт;

виконання робіт з благоустрою прилеглої території;

створення нових робочих місць.

6. Гарантійний лист, яким учасник зобов'язується, у разі визнання його переможцем конкурсу, компенсувати витрати орендодавця на здійснення незалежної оцінки об'єкта оренди, технічної інвентаризації, публікацій оголошень про конкурс в засобах масової інформації та інші витрати, пов'язані з підготовною конкурсу, укладанням договору оренди в подальшому.

У разі відмови від укладання договору оренди після визнання учасника переможцем конкурсу, він зобов'язується компенсувати збитки орендодавцю у розмірі двомісячної орендної плати з розрахунку від розміру стартової орендної плати за умовами конкурсу.

7. Проект договору оренди, підписаний учасником конкурсу, в якому не зазначається розмір орендної плата (пропозиція).

Конкурс проводитиметься 28 листопада 2017 року о 10 годині 00 хвилин у приміщенні Кролевецької міської ради (м. Кролевець Кролевецького району Сумської області, вулиця Грушевського, буд. 19, кабінет № 17).

Кінцевий термін прийняття пропозицій до 12 год. 00 хв. 24 листопада 2017 року (включно).

Довідки надаються за телефонами (05453) 95542, (05453) 95061.

Документи про участь у конкурсі (крім пропозиції щодо розміру орендної плати) подаються учасником до виконавчого комітету Кролевецької міської ради у запечатаному непрозорому конверті з написом "На конкурс".

Пропозиція про орендну плату не може бути меншою, ніж 21 грн. 43 коп. за один квадратний метр за перший місяць оренди складається в довільній формі та підписується учасником, запечатується в непрозорому конверті з написом "Конкурсна пропозиція".

Примітка: пропозиція учасника подається на реєстрацію вхідної кореспонденції виконавчого комітету Кролевецької міської ради у запечатаному непрозорому конверті з написом "Конкурсна пропозиція".

Увага! Конкурсна пропозиція подається безпосередньо учасником в день проведення конкурсу, а саме: до 28 листопада 2017 року до 09 год. 50 хв.

Секретар міської ради                                                                                            О. Рекуха