Оголошення про конкурс з визначення автомобільного перевізника

Відповідно до рішення виконавчого комітету Кролевецької міської ради від 25.05.2017 "Про проведення конкурсів з визначення автомобільного перевізника на міські автобусні маршрути загального користування № 4", організатор та робочий орган - Виконавчий комітет Кролевецької міської ради оголошує про проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на здійснення регулярних перевезень на міський автобусний маршрут загального користування № 4 "Залізничний вокзал - вулиця Калиновського через Лісгосп".

Номер маршруту: 4:

Найменування кінцевих зупинок: початкова зупинка "Залізничний вокзал", кінцева зупинка "Вулиця Калиновського ".

Кількість рейсів: 26-30.

Кількість транспортних засобів на маршруті: 1.

Режим руху: маршрутне таксі.

Інтервал: 20 хвилин.

Періодичність: щоденний, або шість днів на тиждень з одним вихідним днем.

Умови конкурсів: тип транспортного засобу - автобус або мікроавтобус, пасажиромісткість – від 12 і більше місць; наявність транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Інформацію щодо конкурсу з визначення автомобільного перевізника та бланки документів для участі в конкурсі можна отримати у виконавчому комітеті Кролевецької міської ради (режим роботи: понеділок, вівторок, середа, четвер – з 800 до 1715, п’ятниця - з 800 до 1600, обідня перерва з 1200 до 1300) за адресою: 41300, місто Кролевець Сумської області, вулиця Грушевського будинок 19, кабінет № 13, телефон (05453) 9-55-42.

Кінцевий строк прийняття документів – до 13 червня 2017 року.

Засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників буде проводитися 27 червня 2017 року о 1000 в приміщенні виконавчого комітету Кролевецької міської ради за адресою: 41300, місто Кролевець Сумської області, вулиця Грушевського будинок 19, кабінет № 18.

Розмір плати за участь у конкурсі становить 735,00 гривень.

Довідки за телефоном (05453) 9-55-42, е-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , сайт  Кролевецької міської ради: http://www.krolrda.gov.ua.

Для участі в конкурсі автомобільний перевізник подає заяву згідно додатку № 1 Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, і такі документи:

нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів;

перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості (з відміткою "з місцем водія/без місця водія"), VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;

копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі, із зазначенням дати проведення конкурсу;

копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність;

анкета відповідно до пункту 32 вищевказаного Порядку;

копія штатного розпису, податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останні повні два квартали;

копія паспорту та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (для фізичних осіб-підприємців);

копія документа, що підтверджує повноваження особи представляти інтереси перевізника (для юридичних осіб).

До уваги перевізників-претендентів, документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у закритому конверті (пакеті).