Шлюб за добу!

Коли говорять про РАЦС, то зазвичай уявляють урочисту шлюбну церемонію з усталеною процедурою, яка не змінювалася ще з радянських часів. Не можна відмовлятися від руху вперед, адже прогрес – це впровадження нового, а яким це "нове" буде – покаже час. Нагадаємо: послуга з реєстрації шлюбу за спрощеною процедурою у скорочений термін "Шлюб за добу" нині діє. Цим сервісом з моменту запуску 29 липня 2016 року користуються пари. Місцем проведення шлюбу є концертна зала Сумської обласної філармонії, організаторами якої є Головне територіальне управління юстиції у Сумській області та КЗ СОР Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв. Метою даної ініціативи є створення сприятливих умов для отримання фізичними особами адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану задля реєстрації гарантованого державою права на шлюб.

Також для спрощення та прискорення процедури експрес-реєстрації шлюбу подача попереднього пакету документів може проводитися в режимі он-лайн.

Така процедура може бути актуальною і для нерішучих людей, які не можуть довго зважитися на такий важливий крок як шлюб.

Беручи до уваги вище викладене, не можна не погодитися з тим, що така ініціатива дає ширшу свободу вибору і не лише прискорює, а й спрощує саму процедуру.

Кролевецький РВ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області