Головне територіальне управління юстиції у Сумській області повідомляє про оголошення конкурсу на зайняття посади начальника Кролевецького РВ ДРАЦС ГТУЮ у Сумській області.

Вимоги до професійної компетенції :

1. Освіта вища не нижче магістра(спеціаліста)

2. Досвід роботи на посадах державної служби категорій «Б» чи «В» або досвід в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форм власності не менше одного року.

Посадовий оклад -4000 грн.

Документи необхідні для участі в конкурсі:

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме у довільній формі;

3) письмову заяву, в якій повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копію довідки встановленої форми про результати такої перевірки;

4) копії документів про освіту;

5) заповнену особову картку встановленого зразка;

6) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

У разі інвалідності - заяву за встановленою формою, про забезпечення в установленому порядку розумного пристосування.

Строк подання документів для участі в конкурсі: 17 календарних днів з дня оприлюднення інформації, до 16-00 години 07 квітня 2017 року

Дата, час і місце проведення конкурсу з 11.04.2017 по 12.04.2017 о 09.30

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, буд. 28 (ІІ поверх)

Додаткова інформація з питань проведення конкурсу Костюк Людмила Олександрівна (адміністратор)