Шановні громадяни та мешканці міста!

Виконавчий комітет Кролевецької міської ради повідомляє, що відповідно до вимог п. 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень, в період з 1 жовтня 2016 року по 31 грудня 2016 року проводитиметься перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку.

Для проходження перереєстрації необхідно звернутись до виконавчого комітету Кролевецької міської ради (м. Кролевець, вул. Грушевського, 19, каб. № 3, тел. 9-50-39) та надати наступні документи :

довідки про склад сім'ї та реєстрацію (форма 3);

копії паспортів громадянина, який перебуває на квартирному обліку, та дорослих членів сім’ї;

копії довідок про присвоєння реєстраційного номера картки обліку платника податків (ідентифікаційного коду) всіх членів сім’ї;

довідки з місця роботи (навчання) громадянина, який перебуває на квартирному обліку,  та дорослих членів сім’ї;

копія свідоцтв про одруження (народження неповнолітніх членів сім’ї) та інші документи, які засвідчують зміни у складі сім’ї;

довідка про наявність (відсутність) житла на всіх членів сім’ї;

копії свідоцтва про право власності на нерухоме майно та технічного паспорта;

копії документів, які дають право на включення громадянина, який перебуває на квартирному обліку, у пільгову чергу, завірені у встановленому порядку.