Шосткинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснюватиме функції прийняття та видачі документів щодо державної реєстрації громадських формувань

В Україні запроваджується пілотний проект у сфері державної реєстрації громадських формувань. Метою проекту є забезпечення прийняття та видачі документів під час державної реєстрації громадських формувань відповідно до Порядку державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Спрощення подачі документів для реєстрації громадських об'єднань–ще одне нововведення від Міністерства юстиції, яке чекає на українців уже з середини липня.

Відповідно до наказу Мін'юсту «Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» від 17 червня 2016 року №1717/5, подати документи про реєстрацію громадських об'єднань можна буде не лише до обласних управлінь юстиції, а й до майже 100 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги по всій країні.

Важливо, що нові функції, які отримають центри, дадуть змогу мешканцям області реєструвати громадські організації на місцях. Так, з середини липня Шосткинський місцевий центр з надання БВПД. здійснюватиме функцію прийняття та видачі документів щодо державної реєстрації громадських формувань. Територія обслуговування населення – Сумська область.

В разі отримання інформації щодо реєстрації громадських формувань та виникнення питань правового характеру кожен може звернутися до Шосткинського місцевого центру з надання БВПД за адресою: м. Шостка, вул. Горького, 4,тел. (05449)7-30-94, 7-28-05, 0-800-213-103 (гаряча лінія)