вул. Горького, 4м. Шостка, Сумська обл.,     41100, Україна

т: (05449) 7-30-94Т: (05449) 7-28-05E: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.             www.legalaid.gov.ua

Шосткинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Бюро правової допомоги –суттєвий крок до розширення доступу населення до безоплатної правової допомоги

З 1 липня 2015 у Шостці працює місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Діяльність Шосткинського місцевого центру поширюється на територію Шосткинського, Кролевецького, Глухівського, Середино-Будського, Ямпільського, Путивльського районів. У пріоритеті Шосткинського центру – доступ до правосуддя в цивільних та адміністративних справах малозабезпечених громадян, інвалідів, дітей-сиріт, біженців, ветеранів війни (учасники бойових дій, в т.ч. учасники АТО) та інших вразливих категорій осіб. Здійснюють представництво інтересів у судах 11 адвокатів, які співпрацюють з місцевим центром.

Наразі триває реформа Міністерства юстиції, і найближчим часом Центри переймуть частину функцій управлінь юстиції, особливо що стосується комунікації з громадянами в конкретних громадах, районах, маленьких містечках. Натомість на місцях замість районних управлінь юстиції буде реалізовано концепцію бюро правової допомоги, основна місія якої полягає у посиленні правової спроможності територіальних громад.З 1 липня 2016 року запрацюють у м. Путивль, Кролевець, Глухів, Середино-Буда, Ямпільбюро правової допомоги, як відокремлені структурні підрозділи Шосткинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Відкриття бюро правової допомоги – суттєвий крок на шляху до наближення якісної правової допомоги до людей незалежно від місця проживання та статків.Зокрема, бюро правової допомоги будуть виконувати такі функції: активне правопросвітництво на рівні кожної територіальної громади; доступ до електронних сервісів Мін’юсту (в подальшому – всіх державних електронних сервісів); надання безоплатної первинної правової допомоги (юридичних консультацій); прийом звернень щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги; безпосереднє здійснення представництва інтересів клієнта в суді.У кожному бюро працюватиме 2-3 працівники-юристи, які надаватимуть послуги громадянам.

Шосткинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м.Шостка, вул. Горького, 4, час роботи: пн-пт 08: 00-17: 00, без перерви. Тел .: (05449) 7-30-94,

гаряча лінія: 0-800-213-103.