Інформаційне повідомлення

про громадське обговорення питання щодо розроблення проекту детального планування території по площі Свободи, 8 міста Кролевець, Сумської області для будівництва будівлі церкви та музею козацтва Управлінням Сумської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату

Триває громадське обговорення.

Пропозиції (зауваження) учасників громадського обговорення подаються у письмовій чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає.

Запрошуємо прийняти участь в обговоренні в актовому залі адміністративної будівлі Кролевецької міської ради та її виконавчого комітету: Україна, Сумська область, м. Кролевець, вул. Грушевського, 19.

Час проведення зборів: 02.06.2017 о 16-00

Початок реєстрації учасників зборів о 15-45.

Номер телефону: (05453) 95542

Консультації з питання, що винесено на громадське обговорення, можна отримати у представника організатора. Жовтя В'ячеслав Павлович, тел. (05453) 95046.

Інформація та результати громадського обговорення оприлюднюються на офіційному веб-сайті Кролевецької міської ради http://www.krolevets-miskrada.gov.ua/.

Детальний план території