ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

Дод2 Основні цілі

ПРО ЗБІР ІДЕЙ ПРОЕКТІВ

до Стратегії розвитку Кролевецької об’єднаної громади

на період 2019 – 2026 рр.

Кролевецька міська рада розробляє стратегічний план розвитку об’єднаної громади на період до 2026 року.

Найважливішим етапом розробки стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проектів, які дозволять сформувати операційну частину стратегії та план її реалізації.

Ідеї проектів, поданих нашими активними громадянами буде розглянуто, проаналізовано та пріоритезовано Робочою групою з розробки стратегії.

За результатами цієї роботи будуть визначені джерела фінансування найважливіших для громади проектів.

Запрошуємо усіх зацікавлених у розвитку громади, представників місцевого самоврядування, місцевих органів державної влади, громадських організацій, установ та організацій усіх форм власності запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати завдання стратегії.

Проектні ідеї обов’язково повинні відповідати таким критеріям:

1. Повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проекту – не більше як 7 років (2019 – 2026 рр.).

3. Подібний проект ще не реалізовувався на відповідній території.

4. Існує людська та технічна спроможність для реалізації проекту.

5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (Додаток 1).

6. Проектна ідея стосується одного із завдань Стратегії розвитку Кролевецької міської ради (Додаток 2).

7. Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 31 жовтня 2018 року, до 17.00.

Якщо у Вас виникли питання, звертайтеся, будь ласка, за телефоном:

097-67-47-087 - Жовтя В'ячеслав Павлович, начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Виконавчого комітету Кролевецької міської ради.