ЗАПРОШУЄМО НА СЕСІЮ !

ЗАПРОШУЄМО НА СЕСІЮ

Кролевецький міський голова Бобровицький Олександр Михайлович повідомляє про те, що 12 вересня 2018 року о 10 годині 00 хвилин відбудеться пленарне засідання сімнадцятої сесії Кролевецької міської ради сьомого скликання у актовій залі КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ за адресою: вулиця Чехова, будинок № 5, місто Кролевець, Кролевецький район, Сумська область, 41300, Україна.На розгляд заплановано винести питання про внесення змін до рішення Кролевецької міської ради сьомого скликання від 14.07.2017 "Про плату за землю" і Положення про плату за землю, що затверджено зазначеним рішенням, в частині встановлення плати за лісові землі.

УВАГА!

Місце проведення пленарного засідання – актова зала КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ за адресою: вулиця Чехова, будинок № 5, місто Кролевець, Кролевецький район, Сумська область, 41300, Україна.