ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС !!!

КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Грушевського, 19, м. Кролевець, Сумська область, 41300, тел/факс (05453) 9-55-42

04.06.201802-11/1633                                         На №_________ від ________________

Головному редактору

Кролевецької районної газети

"Кролевецький вісник"

Стороженку Р.В.

Про оголошення в газету

Просимо Вас розмістити оголошення в Кролевецькій районній газеті "Кролевецький вісник" наступного змісту:

"ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Підставою для проведення конкурсного відбору на посаду директора ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ є утворення центру.

Конкурсний відбір проводиться:

Посада: директор ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ.

Умови оплати праці: 15 тарифний розряд посад окремих категорій педагогічних працівників, встановлюються відповідно до чинного законодавства.

Кваліфікаційні вимоги: наявність у педагогічного працівника вищої освіти не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю "Спеціальна освіта", "Корекційна освіта", "Дефектологія", "Психологія", стажу роботи не менше п’яти років за фахом.

Перелік документів подається особисто особою, що виявила бажання взяти участь у конкурсному відборі, до управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради (вул. Франка, буд. 8, м. Кролевець, Кролевецький район, Сумська область, 41300, Україна), а саме:

письмова заява про участь у конкурсному відборі з наданням згоди на обробку персональних даних;

автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), засоби зв'язку та/або адресу електронної пошти;

документ про наявність чи відсутність судимості;

копія документа, що посвідчує особу;

копія документу про вищу освіту;

мотиваційний лист в довільній формі;

копія трудової книжки;

перспективний план розвитку установи на три роки.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації, про що ставить свій підпис.

Строк подання документів: 09.07.2018 (включно).

Дата, час, місце проведення конкурсного відбору: 12.07.2018 о 10 годині 00 хвилин в кабінеті секретаря Кролевецької міської ради на другому поверсі адміністративного приміщення Кролевецької міської ради по вулиці Грушевського, будинок № 19, місто Кролевець, Кролевецький район, Сумська область, 41300, Україна.

І етап: з 05.06.2018 по 08.07.2018 – підготовчий, на якому здійснюється подання заяв.

ІІ етап: з 09.07.2018 по 11.07.2018 – допущення кандидатів до участі у Конкурсі.

ІІІ етап: 12.07.2018 - визначення переможців Конкурсу.

Прізвище, ім’я, по батькові, засоби зв'язку та електронна пошта відповідальної особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного відбору: Павленко Лариса Володимирівна, телефон (05453) 95769, електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. ."

Секретар міської ради                           підпис                          О. Рекуха