Про конкурсну комісії  з відбору на посаду директора ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

КРОЛЕВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КРОЛЕВЕЦЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

Кролевець

Про конкурсну комісії

з відбору на посаду директора

ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до статей 6, 20 Закону України "Про освіту", підпунктів 1, 2, 6 пункту "а" статті 32 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545, пункту 2.1. ПОЛОЖЕННЯ про конкурсний відбір на посаду директора ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, затвердженого рішенням Кролевецької міської ради сьомого скликання від 26.04.2018 "Про конкурсний відбір на посаду директора інклюзивно-ресурсного центру Кролевецької міської ради", з метою організації роботи інклюзивно-ресурсного центру та обрання його керівника на конкурсних засадах:

1. Утворити конкурсну комісію з відбору на посаду директора ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та затвердити її склад, що додається.

2. Оприлюднити розпорядження на офіційному веб-сайті Кролевецької міської ради.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради Рекуху О.В.

Міський голова                             підпис                  О.М. Бобровицький

печатка

ЗАТВЕРДЖЕНО:

розпорядженням

Кролевецького міського голови

від 25.05.2018 № 80

Склад

конкурсної комісії з відбору на посаду директора

ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНОГО ЦЕНТРУ

КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

(далі – Конкурсна комісія)

Рекуха