Рішення  Про план зонування території міста Кролевець

Кролевець

Про план зонування

території міста Кролевець

Відповідно до статті 18 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", пункту 42 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", розглянувши містобудівну документацію плану зонування території міста Кролевець Кролевецького району Сумської області, розроблену ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "ФІШЕР-АРХІТЕКТОРИ ТА ІНЖЕНЕРИ" 21.05.2018, враховуючи результати громадських обговорень щодо актуалізації генерального плану та плану зонування території міста Кролевець Кролевецького району Сумської області у формі протоколу від 07.05.2018 № 1, з метою створення сприятливих умов для життєдіяльності людини, забезпечення захисту територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання надмірній концентрації населення і об’єктів виробництва, зниження рівня забруднення навколишнього природного середовища, охорони та використання територій з особливим статусом, у тому числі ландшафтів, об’єктів історико-культурної спадщини, Кролевецька міська рада вирішила:

1. Затвердити містобудівну документацію плану зонування території міста Кролевець Кролевецького району Сумської області, розроблену ПРИВАТНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ "ФІШЕР-АРХІТЕКТОРИ ТА ІНЖЕНЕРИ" 21.05.2018.

2. Оприлюднити рішення на веб-порталі Кролевецької міської ради та/або в друкованих засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Кролевецької міської ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торгового та побутового обслуговування, розвитку підприємництва, інвестиційної діяльності, управління комунальною власністю та житлово-комунального господарства (голова Коростильов В.В.).

Міський голова                         підпис                         О.М. Бобровицький

печатка