ЗАПРОШУЄМО НА СЕСІЮ

"ЗАПРОШУЄМО НА СЕСІЮ

Кролевецький міський голова Бобровицький Олександр Михайлович повідомляє про те, що 26 квітня 2018 року о 10 годині 00 хвилин відбудеться пленарне засідання дванадцятої сесії Кролевецької міської ради сьомого скликання у сесійній залі Кролевецької міської ради за адресою: вулиця Грушевського, будинок № 19, місто Кролевець, Кролевецький район, Сумська область, 41300, Україна.

На розгляд заплановано винести питання:

1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Кролевецької міської ради (об'єднаної територіальної громади) на 2018 рік.

2. Про внесення змін до рішення Кролевецької міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 "Про міський бюджет на 2018 рік".

3. Питання про передачу у користування нерухомого майна територіальної громади в особі Кролевецької міської ради (об'єднаної територіальної громади).

4. Земельні питання.

5. Інші питання".