Про затвердження детальних планів територій

КРОЛЕВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

29.03.2018

Кролевець

Про затвердження

детальних планів територій

Відповідно до пункту 42 частини першої статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 16, 19 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", пункту 4.12. Порядку розроблення містобудівної документації, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290, враховуючи результати громадських обговорень щодо розгляду детальних планів територій по вулицях Воїнів-Інтернаціоналістів, Транспортна, 19, Промислова міста Кролевець Сумської області з пропозиціями про їх затвердження (протоколи від 06.03.2018 № 2, від 20.03.2018 № 3, від 20.03.2018 № 4), Кролевецька міська рада вирішила:

1. Затвердити детальні плани територій за результатами громадських обговорень:

1.1. вулиця Воїнів-Інтернаціоналістів міста Кролевець Кролевецького району Сумської області щодо житлової забудови (будівництво житлового будинку з господарськими будівлями) за заявою Василенка Олексія Володимировича;

1.1. вулиця Транспортна, 19 міста Кролевець Кролевецького району Сумської області щодо промислової забудови (будівництво елеваторного комплексу) за заявою товариства з обмеженою відповідальністю "КРОЛЕВЕЦЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД";

1.2. вулиця Промислова міста Кролевець Кролевецького району Сумської області щодо житлової забудови за заявами Позницького Віктора Володимировича, Позницької Світлани Володимирівни.

2. Оприлюднити рішення на веб-порталі Кролевецької міської ради та/або в друкованих засобах масової інформації.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Кролевецької міської ради з питань будівництва, промисловості житлово-комунального господарства, торгового та побутового обслуговування, громадського харчування, транспорту, зв’язку, розвитку підприємництва, інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, управління комунальною власністю (голова Коростильов В.В.).

Міський голова                    підпис                           О.М. Бобровицький

печатка