Про розроблення детального плану території

КРОЛЕВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ОДИНАДЦЯТА СЕСІЯ

29.03.2018

Кролевець

Про розроблення

детального плану території

Відповідно до пункту 42 частини першої статті 26, підпункту 6 пункту "а" частини першої статті 31 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 16, 19 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", з метою реалізації інвестиційного проекту для будівництва електростанції альтернативної (сонячної) енергетики проектною потужністю на 15 МВт на території міста Кролевець Кролевецького району Сумської області за рахунок земель промисловості для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (код КВЦПЗ 14.01), Кролевецька міська рада вирішила:

1. Надати дозвіл виконавчому комітету Кролевецької міської ради на розроблення детального плану території для промислової забудови та розміщення інфраструктури міста на земельній ділянці за адресою: вулиця Лесі Українки міста Кролевець Кролевецького району Сумської області.

2. Доручити начальнику відділу державного архітектурно-будівельного контролю апарату виконавчого комітету Кролевецької міської ради Козачинському Миколі Миколайовичу виготовлений детальний план території після громадського обговорення подати Кролевецькій міській раді на затвердження у встановленому законом порядку.

3. Оприлюднити рішення на веб-порталі Кролевецької міської ради та/або в друкованих засобах масової інформації.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію Кролевецької міської ради з питань будівництва, промисловості житлово-комунального господарства, торгового та побутового обслуговування, громадського харчування, транспорту, зв'язку, розвитку підприємництва, інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності, управління комунальною власністю (голова Коростильов В.В.).

Міський голова                         підпис                        О.М. Бобровицький

печатка