Перереєстрація громадян,  які перебувають  на квартирному обліку

КРОЛЕВЕЦЬКА МІСЬКА РАДА

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

31.01.2018

Кролевець

Про перереєстрацію громадян,

які перебувають

на квартирному обліку

Відповідно до статей 34-40 Житлового кодексу Української РСР, статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів Української республіканської Ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470, розглянувши результати перереєстрації громадян, які перебувають на квартирному обліку станом на 31.12.2017, враховуючи пропозиції громадської комісії з житлових питань виконавчого комітету Кролевецької міської ради (протокол від 30.01.2018 № 2), виконавчий комітет Кролевецької міської ради вирішив:

1. Затвердити:

1.1. Список громадян, які потребують на квартирному обліку у виконавчому комітеті Кролевецької міської ради (загальний) станом на 31.12.2017, що додається.

1.2. Список громадян, які потребують на квартирному обліку у виконавчому комітеті Кролевецької міської ради (першочергове надання жилих приміщень) станом на 31.12.2017, що додається.

1.3. Список громадян, які потребують на квартирному обліку у виконавчому комітеті Кролевецької міської ради (позачергове надання жилих приміщень) станом на 31.12.2017, що додається.

2. Секретарю міської ради Рекусі Олені Володимирівні оприлюднити рішення на веб-порталі Кролевецької міської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на громадську комісію з житлових питань виконавчого комітету Кролевецької міської ради (голова Жовтя В.П.).

Міський голова                         підпис                        О.М. Бобровицький

печатка