ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ  БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ!

ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ

БЮДЖЕТНИХ УСТАНОВ ТА КОМУНАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

КРОЛЕВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ!

Повідомляємо Вас про спільну нараду керівників закладів загальної середньої освіти, закладів позашкільної освіти та закладів дошкільної освіти Кролевецької міської ради (об'єднаної територіальної громади) за участі Кролевецького міського голови Бобровицького Олександра Михайловича, секретаря міської ради Рекухи Олени Володимирівни, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Жовті В'ячеслава Павловича, начальника управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Діброви Наталії Володимирівни, що відбудеться 11.01.2018 о 09 годині 00 хвилин у залі засідань адміністративної будівлі Кролевецької міської ради за адресою: вулиця Грушевського, будинок 19, місто Кролевець, Кролевецький район, Сумська область, 41300, Україна, номер засобу зв'язку 95542.

Будуть обговорюватися питання щодо організації роботи бюджетних установ і комунальних закладів, прийнятих до власності територіальної громади в особі Кролевецької міської ради (об'єднаної територіальної громади) з 01.01.2018.

Керівникам буде передано нові печатки, підпорядкованих їм установ і закладів, особисто в руки.

Секретар міської ради Олена Рекуха