ЗАПРОШУЄМО НА ВІСІМНАДЦЯТУ СЕСІЮ !

ЗАПРОШУЄМО НА СЕСІЮ

Кролевецький міський голова Бобровицький Олександр Михайлович повідомляє про те, що 28 вересня 2018 року о 10 годині 00 хвилин відбудеться пленарне засідання вісімнадцятої сесії Кролевецької міської ради сьомого скликання у актовій залі КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ за адресою: вулиця Чехова, будинок № 5, місто Кролевець, Кролевецький район, Сумська область, 41300, Україна.

2. На розгляд заплановано винести питання:

2.1. Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Кролевецької міської ради (об'єднаної територіальної громади) на 2018 рік.

2.2. Про внесення змін до Програми розвитку освіти Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік.

2.3. Про внесення змін до рішення Кролевецької міської ради сьомого скликання від 22.12.2017 "Про міський бюджет на 2018 рік".

2.4. Про нерухоме майно (передача в користування, оренду тощо).

2.5. Про земельні питання.

2.6. Інші питання

УВАГА!

Місце проведення пленарного засідання – актова зала КРОЛЕВЕЦЬКОЇ ДИТЯЧОЇ ШКОЛИ МИСТЕЦТВ за адресою: вулиця Чехова, будинок № 5, місто Кролевець, Кролевецький район, Сумська область, 41300, Україна".